Registrace

13. prosince 2015 v 17:07 | Cherria |  Hra

1) Obrázek
- Anime obrázek! - Může jich být i více.
2) Jméno
- Japonské nebo anglické!
3) Věk
- Lze zvolit jakýkoliv věk, v rpg se nestárne!
4) Datum narození
- Nacházíme se v roce 1 000!
5) Atribut
- Vzduch, Voda, Oheň, Země, Blesk, Světlo, Temnota - pouze jeden!
6) Specializace
- Nějaká zvláštní schopnost, která musí souviset s vaším atributem - nepovinné a lze si vybrat pouze jednu!
7) Tituly
- Lze si vybrat nějakou přezdívku, pod kterou bude vaše postava známá téměř po celém světě, ze začátku lze mít pouze jeden titul, během hry vám tituly budou přibývat - tato položka je nepovinná!
8) Popis
- Jak vaše postava vypadá? Popište na základě obrázku vaši postavu "od hlavy až k patě" a lze i něco přidat, např. její výšku, váhu atd. Popis musí obsahovat nejméně 3 řádky!
9) Povaha
- Jak se vaše postava chová? Co má ráda a co naopak nesnáší? Sepište povahu vaší postavy minimálně o 4 řádcích a nebojte se vypsat veškeré detaily povahy vaší postavy.
10) Historie
- Co vaše postava až do nynější doby prožila? Stalo se jí něco, co ji navždy změnilo, nebo měla naprosto klidný život? Napište celou historii postavy až do současné doby minimálně o 5 řádcích.
11) Schopnosti a kouzla
- Popište svou zvláštní schopnost nejméně o 1 řádku - povinné!. Pro začátek si lze zvolit také max. 5 kouzel, které budete ovládat, další se naučíte během hry - tato část je nepovinná. Pokud se naučíte nějaké další kouzlo, napište jeho název i celý popis pod profil do komentářů, abych vám ho nezapomněla přidat. Kozla se nenaučíte hned, chvíli to trvá, teprve až splníte dva tréninky daného kouzla, tak ho budete moct plně ovládat a používat.
12) Kontakt
- Velmi důležité je vždy uvést váš e-mail, dále můžete uvést i jiné kontakty, jako je FB, Skype a nebo třeba také váš blog.
 


Komentáře

1 Machiko Machiko | 22. prosince 2015 v 18:49 | Reagovat

1) Obrázek
- Anime obrázek! - Může jich být i více.
Hlavní obrázek
http://nd06.jxs.cz/024/599/e98a519e9e_98768443_o2.jpg
Ostatní :)
http://data.whicdn.com/images/121947117/superthumb.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-n-LOTf3VXQw/UGhsNWUGuHI/AAAAAAAAAfA/OjS0LzY2zrM/s1600/tumblr_m0aczm0KLX1r1pu6go1_500_large.png
2) Jméno
- Japonské nebo anglické!
Machiko Mizuki
3) Věk
- Lze zvolit jakýkoliv věk, v rpg se nestárne!
21let
4) Datum narození
- Nacházíme se v roce 1 000!
22.1.979
5) Atribut
- Vzduch, Voda, Oheň, Země, Blesk, Světlo, Temnota - pouze jeden!
Oheň
6) Specializace
- Nějaká zvláštní schopnost, která musí souviset s vaším atributem - nepovinné a lze si vybrat pouze jednu!
Umí velmi dobře ovládat oheň i při dešti.Když oheň sní doplní se jí magická energie,ale nesní však svůj oheň.
7) Tituly
- Lze si vybrat nějakou přezdívku, pod kterou bude vaše postava známá téměř po celém světě, ze začátku lze mít pouze jeden titul, během hry vám tituly budou přibývat - tato položka je nepovinná!
Ohnivý dragobijec
8) Popis
- Jak vaše postava vypadá? Popište na základě obrázku vaši postavu "od hlavy až k patě" a lze i něco přidat, např. její výšku, váhu atd. Popis musí obsahovat nejméně 3 řádky!-
Machiko je menší postavy, což na její věk je zvláštní. Má dlouhé červené vlasy. Nejčastěji nosí kalhoty nebo kraťasy a k tomu triko nebo tílko. Na levém rameni září její značka Fairy Tailu. A protože ráda poslouchá hudbu, často ji uvidíte se sluchátky na hlavě.
9) Povaha
- Jak se vaše postava chová? Co má ráda a co naopak nesnáší? Sepište povahu vaší postavy minimálně o 4 řádcích a nebojte se vypsat veškeré detaily povahy vaší postavy.-
Machiko je milá a přátelská. Ráda vtipkuje a je pro každou srandu. Lehko se skamarádí s kýmkoliv. Ráda bojuje a miluje tréninky a své zlepšování. No, ale jakmile jde o přátele, lehko se zase rozčílí a bojuje hlava nehlava. Se svým přítelem Happym dělá všechno už od mala.
10) Historie
- Co vaše postava až do nynější doby prožila? Stalo se jí něco, co ji navždy změnilo, nebo měla naprosto klidný život? Napište celou historii postavy až do současné doby minimálně o 5 řádcích.-
Machiko se narodila v malé vesničce v Magnolii v rodině, kde všichni vládli vodou, proto to příjmení Mizuki. Po jednom útoku temného cechu na vesnici Machi přišla o svou rodinu i o svého malého brášku. Potom se začala toulat po světě a narazila na draka Igneela, který si ji vzal do péče a naučil ji drakobijeckou magii. No, ale po nějakém čase Igneel zmizel a Machiko nevěděla kam a proč ji opustil. Opět se toulala a narazila na cech Fairy Tail, kam ji přijali, a kde našla novou rodinu. Asi po půl roce, co byla v cechu, narazila na jakési vejce, o které se starala. Po čase, co se starala, o své nalezené vejce se vylíhlo modré koťátko. Protože se usmívalo, Machi ho pojmenovala Happy. Od svých šesti let jsou pořád spolu a vše provádí spolu. Když bojuje, dává vše do toho, a proto vypadá strašlivě, když má ohnivé útoky a má červené vlasy. Proto ji začali všichni říkat "Ohnivá hlava" nebo "Ohnivec".
11) - Popište svou zvláštní schopnost nejméně o 1 řádku - povinné!. Pro začátek si lze zvolit také max. 5 kouzel, které budete ovládat, další se naučíte během hry - tato část je nepovinná. Pokud se naučíte nějaké další kouzlo, napište jeho název i celý popis pod profil do komentářů, abych vám ho nezapomněla přidat. Kozla se nenaučíte hned, chvíli to trvá, teprve až splníte dva tréninky daného kouzla, tak ho budete moct plně ovládat a používat.
Dračí mód
Machiko vstoupí do dračího módu, který jí zvýší veškeré schopnosti a reflexy o celých 25%.Její vzhled se jí změní,má na těle náznak dračích šupin.
Ohnivý dračí řev(Karyuu no houko)
Machiko nahromadí svou magickou energii v hrudníku a následně vypustí mohutný oheň z úst.
http://stream1.gifsoup.com/view5/4492864/karyuu-no-houkou-o.gif
Ohnivý dračí pěst(Karyuu ni tekken)
Machiko obalí své pěsti svým ohněm.
http://stream1.gifsoup.com/view3/4664773/karyuu-no-tekken-o.gif
Ohnivé dračí drápy(Karyuu no kagitsume)
Machi obalí oheň svá chodidla a následně zaútočí.
http://s265.photobucket.com/user/Kale-sama/media/NRP/Seij/tumblr_lrvt5w7y7h1qbs05mo3_250.gif.html
Tajné úmění ohnivého draka-Ohnivý fénix
Machiko zapálí své zbraně a vytváří dlouhé přívaly plameny z nich, které se pohybují zasáhnout nepřítele v spirále formace.Každé připojení stávka vytváří silný, pálení výbuch.
http://stream1.gifsoup.com/view6/4649089/metsu-ryuu-ougi-guren-bakuenjin-o.gif
12) Kontakt
- Velmi důležité je vždy uvést váš e-mail, dále můžete uvést i jiné kontakty, jako je FB, Skype a nebo třeba také váš blog.
machikouchiha@seznam.cz
http://rpg-naruto-hra.blog.cz/
http://naruto109.blog.cz/

2 GredoX GredoX | Web | 6. ledna 2016 v 2:48 | Reagovat

1. https://thenullset.files.wordpress.com/2008/09/witch_hunter_robin_amon.jpg
2. GredoX Grimm
3. 22
4. 5.10.978
5. Temnota
6. Je temným lovcom, vďaka čomu má zlepšené zmysli.
7. Dark Hunter
8. GredoX je priemernej postavy. Má vlasy po plecia čiernej farby. Nosí svoj kostým, tričko a kabát s plášťom a pevné topánky do každého počasia. Má i kapucňu (kápě), ktorú si niekedy dáva na hlavu aby zakryl svoju totožnosť.
9. Je to samotár, väčšinu času trávy len v prírode. Od ostatných si drží odstup. Medzi ľudí chodí iba v prípade ak pátra po nejakom cieli ktorý chce dostať.
10. Keď bol malý partia vlkodlakov mu vyzabíjala rodinu, a jemu sa podarilo újsť len zo starším bratom. Obaja sa rozhodli zasvätiť svoj život lovu monštier. Bohužial keď sa vracal z jednej misii, objavil svojho brata zavraždeného a tak zostal sám. Odvtedy sa snaží zistiť kto stojí za smrťou jeho brata a ďalej loví monštrá. Pracuje hlavne za peniaze, nechce sa podriaďovať citom. Jeho rod pochádza z starého rodu lovcov Grimmov, ale to on bohužial nevie.
11. Temný lov - rozbehne sa prudko za svojou obeťou a nedá sa ničím zastaviť.
12. gredox@azet.sk
http://rpg-naruto-hra.blog.cz/

3 Keira Myst Keira Myst | 24. ledna 2017 v 17:49 | Reagovat

1) Keira: http://files.staj-element.webnode.cz/200000090-296e92a6aa/Registrace%20-%20Your%20Fantasy%20Life%20RPG%202.png
Mazlíček Anatan: http://files.staj-element.webnode.cz/200000091-c6612c6e13/Registrace%20-%20Your%20Fantasy%20Life%20RPG%203%20-%20Jej%C3%AD%20k%C5%AF%C5%88%20Anatan.png
2) Keira Myst
3) 25
4) 12.4.975
5) Vzduch
6) Mluvení se zvířaty
7) Storm Force of Animals
8) Keira je atletické postavy. Má vlasy do bělo šedo černé s bledým modrým melírem. Má je zastřižené asi šest decimetrů pod rameny a ofinu staženou šátkem a ohon z horní části vlasů - samozřejmě odděleně. Má dvou odstiné voskové oči. Často chodí v oranžovém polo tričku a hnědých kalhotách s kovovýmy chrániči na stehnech trčících z pásku, ale také tlustých šedých rukavycích se stejně laděnými vysokýmy botmy do terénu. Mezi lidmy mývá i plášť.
9) Její povaha je spíše klučičí než holčičí, je zbrklá, někdy i nesnesitelná nebo někoho dohání k šílenctvý, ale pak jsou tu ty pozityvnější vlastnosti jako třeba to, že je ukecaná a věčně se chechtá svým přeřekům. Miluje svého koňe Anatana a téměř nikdy necestuje pěšky. Má slabost pro míty a legendy.
10) Jako malá žila s rodinou v malé vesnici, ale jednoho dne, kdy jí byli asi čtyři její rodinu obvinili z žhářství - přesněji jejího otce. Keira zaběhla do stáje u jejich domku a vyvedla tehdy tříměsíčního Anatana ven a ujela do nejbližšího lesa. Po několika hodinách jízdy narazila na cech Horsemen. Dvacet let s nimi žila a naučila se různé fynty a tryky jak zmás pronásledovatele. Stala se skoro nezastavytelnou, ale chyběla ji rodina. Odjela zjistit co se s její rodinou stalo, ale když přijela už nebyla ta malá ustrašená holčička, nýbrž zdatná jezdkyně a mág. Ale u všech lidí ve vesnici slišela že její rodina byla upálena za žhářstvý a její mladší bratr je v péči u starosty. Když zašla za starostou zjistila že už je její bratr zrovna na vyjížďce s přáteli, když vyšla z budovy sedla na Anatana a jela z bratrem. Po hodině hledání ho i s přáteli našla u jednoho staráho smrku. Ale co se nestalo jak sesedla z Anatana jejich koně ho pokousali a pokopali.
11) Větrný šepot - Spolu z Anatanem zmizí a protivník dostane ránu z nečekaného místa.
Hříbě - Promění Anatana na hříbě nejčastěji bílé a odláká pozornost.
Vlčí Vytí - Vytvoří iluzi vlčího vytí a ze všech směrů se oběvý vlci, kterým díky své zvláštnosti velí.
12) E-Mail: freek.r@seznam.cz
Blog (y): staj-element.webnode.cz
http://bakugan5.webnode.cz/

4 Megumi Shirokami Achiro Megumi Shirokami Achiro | E-mail | 3. března 2017 v 20:00 | Reagovat

1. Obrázek: file:///C:/Documents%20and%20Settings/Holky/Plocha/Covery/a562481248908eed0299d2ce30dae18c.jpg

2. Jméno: Megumi Shirokami Achiro

3. 18 let

4. 26.12. 982

5. Voda

6. Díky dešti nabírá energii. Dokáže se sní léčit.

7. Vodní kráska

8. Megumi je vysoká 175 cm. Na hlavě nosí čepici s nápisem Slay. Pod čepicí má modré vlasy spletené do copu. Má světle fialové oči. Modrou rtěnku. Náušnice do tvaru trojúhelníků a k tomu přívěšek se srdcem. Na sobě nosí dlouhé tričko s dlouhým rukávem. Na pase nosí tašku s karty možností. Pod tričkem má černou sportovní podprsenku a krátké černé kraťásky. Na nohou má černé nadkolenky a na nohách má bílé boty.

9. Megumi je všímavá dívka. Je milá a všem se snaží pomáhat. Občas i vidí jak se kdo cítí. Miluje přírodu a klid. Má ráda vše živé i neživé. Ráda tančí, zpívá a pořádá akce. Je jak zvědavá, tak i nedůvěřivá. Ráda si kreslí a vytváří výrobky. Ráda si dá kakao po ránu a ocení každé dílo každého. No má ráda skoro vše. Najde se ale i něco co opravdu nesnáší. Nesnáší pavouky. Myslí si o nich, že nejsou z tohoto světa. Nemá ráda těsné prostory.

10. Megumi se narodila jako nejmladším potomkem rodiny Shirokami. Její rodiče na ní neměli čas a tak jí nechávali u náhradní rodiy Achirovích. Tato rodina se Megumi starala jako o svoji. Kupovali jí dárky k narozeninám i na vánoce. Doprovázeli jí do školy a na ostatní události. Když bylo Megumi 10 let, vzala jí matka z rodiny Achiro na soutěž. V soutěži šlo o to kdo bude pracovat s vodou nejlépe. Megumi milovala tuto hru a také, když jí bylo 13 let, dostala se na soutěž a soutěžila s ostatníma. Jak začala soutěž, začala se dít všelijaká překvapení. Každá z těchto dětí představil co umí....... Na konci dne se vybíral vítěz. Porota vyvolala jméno Megumi Shirokami Achiro. Ten den dostala titul Vodní kráska.... Uplynulo 5 let, co Megumi žila s rodinou Achiro. Megumi se rozhodla studovat kouzla její náhradní matky. Její matka Saki jí začala učit kouzla s karty. Naučila jí jak z karty vyvolat zvíře, patrona... Megumi to začalo natolik bavit až tomu věnovala více času než kdy dřív. Jednoho dne jí navštívila její opravdová rodina.  Nepřišla jenom matka s otcem ale i její sourozenci. Megumi ale návštěvu nějak nebrala, byla venku na zahradě a hrála si s karty. ,,Megumi, pojď sem!" zavolala na ní její matka. Megumi se pootočila ,,Už du!" a odpověděla. Když došla do obývacího pokoje, všimla si papíru na stole. ,,Megumi, toto je paní Shirokami. Tvá pravá matka. Paní Shirokami tě chce zpátky do péče," řekla jí její matka s klidem v očí. Megumi vyvalila oči ,,Toto je moje pravá máma?" Paní Shirokami se zvedla ze židle a kývla na Megumi jako pozdrav. Chvíli se nic nedělo až se najednou ozvala Megumi: ,,Promiňte mi to ale já jít od této rodiny nechci. Jsem tu šťastná a kdybych odešla bude mi to líto." Paní Shirokami se usmála ,,Chápu. Nechoď se mnou ale choď mě aspoň navštěvovat." Megumi jí oplatila úsměv ,,Navštívím,".... Na večer paní Shirokami odešla a Megumi zůstala ve svém pokoji. Seděla u stolu a psala si do deníku. ,,Takže pamatuj deníčku. Vždy se dopředu ptát na rodinu." usmála se, zavřela deník a šla na noční procházku krajinou....

11. Ledová střela- když Megumi vytáhne kartu s ledovým šípem jako obráze, Meguminých rukou se objeví luk se šípem. Když vystřelí na terč, okamžitě terč zmrzne na místě.
Mořská panna- Megumi vytáhne kartu s obrázkem ocasu mořské panny, přiloží si jí na nohu. Ve chvíli co položí kartu na nohu, změní se jí nohy na mořský ocas.
Iluze sirény- Megumi se také naučila vyvolat v ohrožení iluzi sirény, která na sebe hodí podobu osoby vaších snů.
Karty možností- Megumi vlastní karty možností. Když vytáhne kartu s obrázkem laně, vyvolá patrona v podobě laně. Podle toho co vytáhne se i určí co použije. Zatím využila jen 3 karty z 20 dalších.

12. Email: julielenartova@seznam.cz

5 AlbertLug AlbertLug | E-mail | Web | 27. července 2018 v 5:46 | Reagovat

The prostate related is an essential a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most kinds of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections originating from the rest from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations a week will prevent cancer of prostate.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to adopt to make certain a healthy prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must go for prostate examination at least once 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama