Pravidla

13. prosince 2015 v 17:34 | Cherria |  Hra

1) Musíte bezpečně znát pravidla pravopisu a musíte umět český nebo slovenský jazyk.

2) Nehrajte za cizí postavy a nemanipulujte ostatními hráči. Vím, že je fantastické, když ostatní dělají, co chcete vy, ale všichni máme svobodnou volbu svého rozhodnutí a tak ji umožníme i ostatním.

3) Nikdo na světě není neporazitelný. Vaše postava má sice své přednosti, ale také slabiny, na které může vaše postava doplatit kdykoliv. Takže všeho s mírou.

4) Pokud na někoho zaútočíte, neznamená to, že váš útok byl úspěšný. Proto pište příspěvky při boji/tréninku např. typu "Pokusil se mu dát pěstí a následně se mu snažil podkopnout nohy." - a podobně.

5) Nepoužívejte vulgarismy a když už je použít musíte, nějak je vycenzurujte např. hvězdičkami, abych tu neměla kvůli vulgarismům nějaký problém. Děkuji.

6) Vaše postava vše neví a vše nezná, např. historii jiné postavy a nebo, co jiná postava dělala před tím, než se s vaší postavou setkala (pokud ji teda na místě nesledovala, ale to musí být v daném fóru přítomná a nebo pokud jí to sama postava neřekla, ale po pomineme) a proto nemůže vše vědět. Jako hráč máte přístup k veškerým informacím, ale vaše postava nikoliv.

7) Adminka má vždy konečné slovo, ať se vám to bude líbit či ne, tak se s ní nehádejte, je to zbytečné. Věřte mi, že vám nechci ničit váš život, ztrapňovat vás ani vás buzerovat, ale snažím se vám pomoct a také na rpg zachovat pořádek a určitá pravidla, aby tu nevládl chaos.

8) Dejte mi čas, pokud vám něco budu přidávat na profil a nebo ho tvořit. Nejsem stroj a nejsem tu 24 hodin denně. Bohužel mám toho hodně ve škole, ale budu docházet, co nejčastěji. Pokud vám profil nepřidám do 3 dnů, napište mi na e-mail. Na ostatní věci, jako např. přidání kouzel do profilu atd. bych si žádala nejméně 5 dní, pokud by to bylo možné. Děkuji za váš respekt.

9) Spory mezi hráči a pokec mimo hru si řešte na chatu, ne na fóru, ale doufám, že žádné hádky tu nebudou nastávat. Jde hlavně o to, abyste si užili hru.

10) Zabíjet postavy jiných hráčů smíte, jen pokud s tím daný hráč souhlasí!

11) Respektujte tato pravidla, nejsou tu pro legraci!

12) S registrací souhlasíte, že budete aktivní, samozřejmě kdykoliv můžete odejít, doufám však, že společně s vámi toto rpg bude šlapat.

13) Doufám, že si užijete při hře mnoho zábavy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama